Yapıları, inşaat sektörünün yapısını belirliyor...

Mesa, kurulduğu günden bu yana koruduğu değerleri ile yalnızca kendi projelerinin değil; inşaat sektörünün de sorumluluğunu üzerinde taşıyor. Türkiye'deki konut anlayışını her geçen gün geliştirmek ve sektöre yeni bakış açıları getirmek, Mesa'nın gelecek yolunu çiziyor.


 

 

 

 

Yaşam Tasarlıyor... 

Mesa, hayata geçirdiği projelerini, sahip olduğu yaşam kültürü ile tasarlıyor. Çünkü Mesa'nın her yapısı, gerçek anlamını içindeki mutlu yaşamlarla kazanıyor.

 

 

Yaşamı çepeçevre kurguluyor...

Mesa'nın hizmet kültürü, içinde birçok bileşeni barındırıyor. Hizmet alanını projelerinin dışına taşıyan Mesa; ulaşım, sosyal olanaklar ve tüm yaşam gereksinimleriyle her projesinde, sürdürülebilir ve eksiksiz bir yaşam konforu sağlıyor. 

 

 

Detaylardaki kaliteyi üretiyor...

Mesa; yaşama kattığı projelerinin tüm detaylarında, yüksek kalite standartlarını sürdürebilmek için, yapı elemanlarını kendi titizliği ile üretiyor. Mesa'yı, bugün sahip olduğu marka değerine ulaştıran bu kalitenin ardında, yine Mesa adı gizleniyor. 

 

 

 

Deneyim
rotayı belirliyor...

Tasarımı ve yapımı Mesa tarafından gerçekleştirilen ve bir kısmı halen Mesa işletmeciliğinde yer alan turistik tesisler, Mesa'nın konutta elde ettiği deneyimin ışıldayan yansımaları. Mesa'nın hizmet anlayışındaki farklılığı taşıyan bu tesisler, her Mesa yapısı gibi, karar vericilerine güven ve konfor vadediyor.

 

 

 

Mesa Yaşam Dergisi 101. Sayısı Yayında!

Mesa Yaşam’ın spor, tarih, sanat, portre, gezi, çevre, teknoloji ve sinema konulu ilham veren içeriklerini keşfedin.