Mesa Holding Yönetim Kurulu Mesajı

A+ A-

Daha nitelikli yaşamların özlemiyle yola çıktığımız 1969’dan bu yana geçen her yıl, Mesa’ya başarı ve gurur dolu bir tarih, inşaat sektörüne ise geleceği getirdi. Yıllardır heyecanla süren bu yolculuk, bugün gelinen noktada, Mesa’nın yaşama ne kadar çok değer kattığını ve değiştirdiği binlerce yaşamı anlatıyor. Gayrimenkulde ve inşaatta yarattığı marka kavramıyla yıllar önce sektörün bugününü belirlemesi de bize, Mesa için artık “bir yaşam markası” diyebilme gücünü veriyor.

Mesa, çağdaş ve seçkin yapılarıyla kentlerin haritasını, sektörün dinamiklerini belirlerken, bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getiriyor. Planlama, tasarım ve yapımın her alanı ve aşamasında görev alan Mesa, diğer yandan inşaat sektöründe kullanılan yapı bileşenlerinin üretimini de gerçekleştiriyor.

Köklü geçmişi ve inşa ettiği güven ile üç kuşağın iç içe geçtiği hem ortağı hem de büyük Mesa ailesinin birer üyesi olarak gördüğü sadık ve değerli müşteri çevresini yaratan Mesa; 55 yıllık deneyimi, elde ettiği başarının büyüklüğü, insana ve bilgiye verdiği değer ile tüm taahhütlerini gerçekleştirmeye, yatırımlarını geliştirerek yaşamın pek çok alanında sürdürülebilir değerler üretmeye devam ediyor.

Mesa, küresel trendleri takip ederek, kendini sürekli yenileyerek, yeni kuşaklara daha iyi bir gelecek, ülke ve gezegen bırakmanın sorumluluğunu taşıyarak, yurt içinde ve yurt dışında hayata geçirdiği projelerde, faaliyet gösterdiği alanlarda tüm iş süreçlerini sürdürülebilirlik felsefesiyle yönetmeyi benimsiyor, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için 1969’dan günümüze taşıdığı değerleri ve ilkeleriyle yolculuğunu tüm hızıyla sürdürüyor.