İş Başvurusu

A+ A-

MESA'nın işe alım politikası "kurumun ihtiyaçları ve mevcut kadronun gereklilikleri doğrultusunda gerçekleştirilen sınavlar ve mülakatlar sonunda, yetkinlikleri başvurduğu pozisyon ile örtüşen en uygun adayı seçmek" olarak özetlenebilir.

Başvurular, web sitesinden ve kariyer.net üzerinden online olarak yapılır. İlk defa başvuruda bulunan adaylar, öncelikle sitemizde kullanıcı adı ve şifresi tanımlayarak özgeçmişlerini oluşturmak zorundadır. Daha önce özgeçmiş oluşturan veya hali hazırda Kariyer.Net üyesi olan adaylar sistemimize kullanıcı adı ve şifresi yazarak giriş yapabilir ve Açık Pozisyonlar altında duyurulan ilanlarımıza başvurabilirler.

Genel Başvuru ilanımıza gönderilen özgeçmişler, ileride oluşabilecek pozisyonların tümü için ön değerlendirmeye alınır. Ancak, sitemizde yayınlanan genel başvuru dışındaki ilanlarımıza online başvuruda bulunulur ise gönderilen özgeçmişler başvurulan pozisyon için değerlendirilir.

Aday veri tabanının güncel ve efektif olması için faks, posta, e-posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. Sitemize yapılan başvurular, sadece MESA İnsan Kaynakları tarafından görüntülenir. Tüm başvurular gizlilik esasına uygun değerlendirilir.